Вітаміни для вашої шкіри

20-01-2019 11:45

У зимовий період часу шкіра вимагає адаптованого догляду і ретельно підібраних засобів. Косметична лабораторія Norel Dr. Wilsz пропонує лінію косметологічних препаратів Multivitamin для основного догляду в зимовий період часу як для сухої, так і для комбінованої шкіри. Завдяки поєднанню вітамінів підвищується опірність шкіри, що захищає її від агресивного впливу навколишнього середовища.

ТРІШКИ ІСТОРІЇ

Основоположником теорії вітамінології був російський хірург М. І. Лунін. Пізніше в 1911 році польський біохімік Казимир Функ назвав ці речовини вітамінами – від латинських слів vita (життя) amin (азотовмісна з’єднання амін). Правда, згодом з’ясувалося, що далеко не всі вітаміни містять аміни, але міняти назву було вже пізно. На сьогоднішній день відомо близько 20 вітамінів. Дефіцит кожного виду вітамінів впливає на стан шкіри.

ТОПІЧНІ ВІТАМІНИ

Сьогодні вітаміни входять до складу багатьох косметичних засобів, підтримуючи зв’язок продукту із структурними та функціональними особливостями шкіри і забезпечуючи корекцію певних процесів. Багато вітамінів мають ще й властивості емолентів і зволожуючих агентів, що робить їх дуже актуальними в холодний період часу. Ми розглянемо вітаміни, що входять до складу лінії Multivitamin, а також особливості їх впливу на шкіру.

ВІТАМІН А(Retinol)Пригнічує руйнування колагену дерми та одночасно посилює синтез нового колагену. Також здатний зв’язуватися з деякими білками шкіри, що посилює її регенерацію і призводить до пом’якшення і вирівнюванню рогового шару.
ВІТАМІНИ ГРУПИ В(В6; В3; В5)Група водорозчинних вітамінів, що грає важливу роль в клітинному метаболізмі. Нікотинова кислота бере участь у багатьох окисно-відновних реакціях, утворенні ферментів, обміні ліпідів і вуглеводів в живих клітинах.
ВІТАМІН С(Ascorbyl Palmitate; Ascorbic Acid)Вітамін С захищає вітамін А від окислення і перетворює дезактивований вітамін Е назад в активну форму, що володіє антиоксидантними властивостями.
ВІТАМІН Е(Tocopherol)У складі косметичних засобів проявляє себе як антиоксидант і емолент.
ВІТАМІН FТак називаються ненасичені жирні кислоти – лінолева, ліноленова і гамма-ліноленова. Важливі для правильної побудови ліпідного бар’єру шкіри.


ВИСНОВОК

Лінія Multivitamin має регенеруючі, захисними, зволожуючими і заспокійливими властивостями. Гарантує оптимальну адаптацію шкіри до низької температури в холодну пору року.

Х. І. Шеховцова

Опубліковано
В категорії Norel

Залишити коментар