МОЖЛИВОСТІ PRP – ТЕРАПІЇ

09-01-2019 12:19

Успіх сучасної медицини багато в чому визначається розробкою і впровадженням в практику нових технологій. Одним з найбільш перспективних напрямків є клітинні технології. Функція тромбоцитів крові не зводиться тільки до забезпечення гемостазу, вони приймають також активну участь в процесах загоєння ран. До складу альфа-гранул тромбоцитів входить цілий комплекс чинників зростання, що забезпечують ефективну регенерацію тканин. Вони стимулюють виражену мітогенну та анаболічну дію.

ПРИНЦИП РОБОТИ PRP.

Тромбоцити – це без’ядерні клітини діаметром 2-4 мікрона. По суті, вони являють собою фрагменти мегакаріоцитів – гемопоетичних клітин кісткового мозку. Термін життя тромбоцита в кров’яному руслі становить 7-10 днів. Весь цей час більшість клітин циркулює в спокійному стані, активізація відбувається лише в разі травми, коли клітини прикріплюються до пошкодженого ендотелію. [Nbsp] Як вже було відмічено, основні чинники зростання депонують в альфа-гранули. Їх секреція і активація відбуваються на тлі активації тромбоцитів в рані –   приблизно через 10 хвилин після освіти фибринного згустку. Протягом перших 10 хвилин тромбоцити секретують близько 70% факторів росту, а повне вивільнення факторів росту відбувається протягом години.

PRP LIKE-THERAPY TM ARKANA

Омолоджуюча сироватка PRP-SERUM розроблена з урахуванням впровадження за допомогою малоінвазивної мезотерапії – дермороллера. [Nbsp] Дана сироватка використовується в практиці загального омолодження шкіри, рішення проблем фотостаріння, постзапальні процесів, а також в профілактиці і лікуванні рубцевих змін шкіри і реабілітації після лазерних процедур.

ВИСНОВОК

Препарати на основі чинників зростання є частиною нових розробок в сфері біотехнологій. Ефективність застосування таких препаратів доведена і підтверджена численними дослідженнями і спостереженнями фахівців.

Х.ІШеховцова

Опубліковано
В категорії Arkana

Залишити коментар