МЕТОДИ МЕХАНІЧНОЇ ДЕСТРУКЦІЇ

26-04-2017 19:40

Ряд косметичних технологій заснований на деструктивному механічному впливі на шкірну тканину. Процедури відносяться до групи механічних пілінгів, спрямовані на видалення верхніх шарів епідермісу за допомогою абразивних частинок.

У компанії ТМ Sittara в залежності від техніки проведення виділяють два методи:

 1. Алмазна мікродермобразія;
 2. Мікрокристалічна дермобразія (корундова мікродермобразія).

Алмазна мікродермобразія

Механічне руйнування шкіри твердими матеріалами лежить в основі дермабразії – пошаровій шліфовці шкіри абразивними фрезерувальними матеріалами, що відділяють верхні шари ороговівшого епітелію.

Алмазна мікродермобразія проводиться з використанням обертових насадок з алмазним напиленням і вакуумним насосом, за допомогою яких делікатно видаляються поверхневі ороговілі шари шкіри обличчя, шиї, області декольте та інших ділянок тіла. Використовуються при будь-якому типі шкіри.

При цьому вакуум має виражену трофікостимулюющчий вплив на шкіру, а також чудово очищує пори. При роботі з проблемною шкірою, наприклад, в стані пост-акне, вакуум надає розсмоктуючу і дефіброзіруючу дію, тобто перешкоджає утворенню виражених фіброзних змін і усуває застійні плями судинного характеру.

Алмазна мікродермобразія дає хороший результат при зменшенні рубців різної етіології, пігментних плям, татуювань, глибоких зморшок, в тому числі в області носогубного трикутника, і інших дефектів.

Для досягнення ефекту ліфтингу, можна поєднувати процедури алмазної мікродермобразії з хімічним і гліколевим пілінгом.

Переваги алмазної мікродермобразії:

 1. Практично безболісна, але неприємні відчуття, такі як легке поколювання, печіння цілком можуть виникнути.
 2. Наявність насадок з напиленням діамантовими частинками різного розміру, що дозволяє контролювати ступінь пошкодження шкіри і проводити процедуру на різних ділянках тіла;
 3. Чи не виробляє пилу, завдяки вакуумному насосу
 4. Відсутність реабілітаційного періоду.

Переваги апарату:

 • Комплект з 9 якісних насадок, які дозволяють виконувати процедури по обличчю і тілу.
 • Можливість регулювання потужності під тип шкіри клієнта
 • Міцний металевий корпус і кріплення насадок

Параметри:

 • Робочий час – 0-30 хв
 • Потужність – 60 W
 • Запобіжник – 1.2A
 • Напруга – 230 В, 50 Гц
 • Потужність вакууму – 5-20 Inhg

Мікрокристалічна дермобразія (піскоструйний метод)

Сучасним різновидом дермобразії є піскоструйна мікродермобразія. Дана процедура заснована на можливості проводити прицільну абразію поверхневих шарів епідермісу, за допомогою дрібнодисперсного металічного наповнювача (порошку). ТМ Sittara використовує оксид алюмінію. Зазначений метод є щадним. Механічне видалення лусочок шкіри розкриває пори сальних і потових залоз, і сприяє оновленню клітинного складу епідермісу, при цьому ударами струменя рефлекторно стимулює мікроциркуляцію глибоких шарів шкіри. Все це робить шкіру більш гладкою за рахунок вирівнювання її рельєфу, видалення ороговілих мас, підвищення тургору. Дана процедура є всесезонною!

Переваги апарату:

 • Низька собівартість процедури
 • Нова методика, яка буде дуже цікава клієнтам!
 • Можливість регулювання потужності під тип шкіри клієнта
 • Міцний металевий корпус і кріплення насадок
 • Можливість комплектації функції в комбайнпараметри:Час – 0-30 хв
  Запобіжник – 1.6A
  Напруга – 230 В, 50 Гц

У дослідженнях Znou Y., Banga A.К., 2011 зазначено, що пенетрація гідрофільних речовин зростає відразу після першої процедури мікродермобразії і лінійно збільшується зі збільшенням числа пасажів. Відновлення вихідного рівня проникності гідрофільних речовин відбувається приблизно через 96 годин після мікродермабразії. Так що перші три доби після мікродермабразії надають можливість полегшеної доставки гідрофільних речовин в дерму.

Х. І. Шеховцова

Опубліковано
В категорії Sittara

Залишити коментар