МОЛОЧНА КИСЛОТА – ОСНОВА КРАСИ І МОЛОДОСТІ

11-02-2019 12:23

У дерматологічній та косметологічній практиці альфа-гідроксикислоти є біологічно активними компонентами, що впливають на багато важливих процесів, що відбуваються в епідермісі. Найкращим зволожуючим агентом серед АНА – кислот, який підтримує не тільки гідратацію рогового шару, а й його бар’єрні функції, є молочна кислота.

Молочна кислота утворюється при молочнокислому бродінні цукрів, зокрема, в кислим молоком, а також при бродінні вина і пива.

Молочна кислота зустрічається в різних формах:

  • Молочна кислота (Lactic acid)
  • Лактат натрію (Sodium lactate)
  • Лактат амонію (Ammonium lactate)

При нанесенні на шкіру молочна кислота абсорбується роговим шаром епідермісу. Оскільки вона гігроскопічна, то пов’язує воду, збільшуючи її зміст в роговому шарі. Даний ефект зволоження триває до тих пір, поки молочна кислота не відлущиться разом з корнеоцитами.

Молочна кислота злегка пригнічує тирозиназу, що робить її препаратом вибору в депігментуючій терапії.

До складу  NEURO GABA & NANA PEEL / Нанопілінг з ГАМК і NANA-кислотою від ТМ ARKANA входить молочна кислота. При 5-тижневому використанні 1 раз в тиждень були отримані наступні ефекти:

  • вже після першої процедури шкіра стає помітно чистішою і світлішою;
  • інгібування тирозинази уповільнює утворення пігментних гранул і сприяє підвищенню ефективності інших депігментуючих препаратів;
  • полегшує симптоми сухості;
  • зменшує гіперкератоз.

Молочна кислота дозволяє ефективно коригувати симптоми сухості рогового шару, сприяє зміцненню власних захисних систем шкіри, запускає і регулює процеси клітинного оновлення епідермісу і відновлення бар’єрних структур рогового шару.

Також здатна підготувати шкіру до більш агресивних естетичних процедурам, в тому числі, серединним пілінгам і мезотерапії.

                                                                                                                                                          Шеховцова Х.І

Опубліковано
В категорії Arkana

Залишити коментар