На крилах впевненості: 5 аргументів на користь мезотерапії

17-06-2018 19:34

Легка хода, погляд-магніт, стильний одяг, модна стрижка, доглянуті ручки – це те, що робить жінку впевненою і чарівною. При тому як в своїх власних очах, так і в очах оточуючих. І все це стає абсолютно непотрібним, коли жінка відчуває втому, коли зморшки-зрадники видають вік, коли з нізвідки з’являються дрібні висипання і в багатьох інших випадках просто опускаються руки. Тоді як ситуацію можна не тільки виправити, повернувши блиск очам, а собі впевненість і красу, а й зробити це практично блискавично. І мова йде про мезотерапії.

Що таке мезотерапія

Мезотерапія – процедура, що стала популярною серед жінок всього світу, користується попитом і у нас. Адже мова йде про точковий вплив на проблемні місця, при яких не постраждають інші органи і тканини організму. При цьому вводитися можуть різні препарати: і вітаміни, і гомеопатія, і мікроелементи, і гіалуронова кислота, та інші не менш важливі компоненти.

Крім того, мезотерапія – процедура, якій до снаги не тільки впоратися з проблемою, але і провести профілактику, в тому числі вікових змін.

Робити чи не робити мезотерапію – вирішувати вам, хоча медики вже знайшли чимало доказів на користь цієї процедури.

Довід перший: проблеми, які можна вирішити за допомогою мезотерапії

Зморшки, вугрі, рубці, шрами, гіперпігментація – це лише малий список того, що під силу вирішити косметолога протягом декількох сеансів. До речі, тривалість курсу в кожному конкретному випадку визначається індивідуально.

Мезотерапія на сьогоднішній день займає лідируюче місце в косметології за рахунок того, що є більш ефективним напрямком.

Довід другий: миттєвий ефект

При правильному виборі препаратів і вмілому підході косметолога ефект омолодження і свіжості буде помітний практично відразу. Тому не варто відкладати відпочинок на морі або довгоочікувану поїздку на острови – жити треба з задоволенням вже зараз.

Довід третій: болі немає

Страх перед болем – це те, що зупиняє багатьох жінок, що замислюються про мезотерапії. У той час, як безболісність процедури не тільки можливе, а й необхідна умова професійної роботи косметолога. Зазвичай мезотерапию проводять косметологи з вищою медичною освітою, які здатні зробити її максимально легкою для клієнта.

Довід четвертий: ніякої реабілітації

Відновлення після операцій – це норма. А реабілітація після мезотерапії не потрібна!

Ефект від мезотерапії тримається від півроку до року. Косметолог може призначити підтримували процедури раз або два рази на місяць.

Довід п’ятий: доступність для будь-якого віку

Мезотерапія – це процедура, до якої вдаються жінки різного віку. Наприклад, дівчатка-підлітки ефективно борються з акне, отруючими кращі роки життя. Дівчата постарше роблять її для того, щоб зволожити шкіру, призупинити фотостаріння. А до 30 років панянки з задоволенням і високою ефективністю припиняють в’янення шкіри, позбавляючись від обридлих зморшок. Жінки постарше вирішуються на мезотерапію, щоб зупинити старіння, прибрати зморшки, підтягнути шкіру і наситити її корисними мікроелементами.

Чарівна, на перший погляд, процедура має під собою цілком наукове обгрунтування: медики довели, що мезотерапія ефективна не тільки в рішенні естетичних проблем, але і в лікуванні. І доведення того зайві докази.

Опубліковано
В категорії MCCM

Залишити коментар