НОРМАЛІЗАЦІЯ МІКРОФЛОРИ – СУЧАСНИЙ ПІДХІД В ЛІКУВАННІ АКНЕ

07-06-2019 12:30

Акне – це проблема, з якою все частіше стикаються дорослі: більше 51% жінок у віці 20-29 років і більше 35% жінок у віці 30-39 років мають жирну шкіру з нерівною поверхнею, закупореними порами і локальними запаленнями. Акне дорослих може тривати роками і характеризується частими рецидивами.

Патогенез вугрової хвороби є переплетенням декількох процесів – первинного запалення, гіперкератозу волосяних фолікул, запалення, викликаного бактеріями P.Acnes і підвищеною секрецією шкірного себума.

Вся нормальна мікрофлора людини підрозділяється на резидентну (постійну), що становить до 90% присутніх в організмі мікробів, факультативну – менш 9,5% і транзиторну (випадкову) – до 0,5%. Близько 20% загального числа мікроорганізмів мешкає на шкірних покривах.

У формуванні прищів і пустул основну роль грають бактерії P.Acnes. Це анаеробний, грампозитивний мікроорганізм, який харчується шкірним салом. Важливою рисою P.Acnes, яка сильно ускладнює лікування акне, є його здатність порівняно легко формувати стійкість до різних антибіотиків.

В адгезії мікроба до шкірної поверхні велику роль відіграють електростатичні взаємодії позитивних і негативних зарядів шкіри і бактеріальної стінки.

ACNE QS HACKER THERAPY MD   – спеціально розроблена дермокосметична лінія для жирної шкіри, схильної до запалення. Дані косметичні засоби працюють за рахунок механізму регуляції мікробіома шкіри. ACNE QS HACKER THERAPY MD заснована на управлінні бактеріальним біоплівковим процесом.

Біоплівка є ключовою фазою бактеріального розвитку, сполученого з виживанням бактерій і формуванням хронічних інфекцій, наприклад, акне. Головний компонент лінії – інноваційна речовина Quora Noni PRCF, що містить фітопептиди (біофактори рослин) зі стовбурових клітин Ноні, що впливають на Qurorum Sensing (QS). QS-система використовується для відторгнення біоплівки і підвищення чутливості біоплівкових бактерій до антимікробних речовин, посилюючи їх біодоступність в шкіру.

Для підтримки шкіри в гарному, функціональному стані потрібно обов’язково «піклуватися» про її мікрофлору. А будь-які зміни мікрофлори повинні враховуватися і своєчасно коригуватися.

ЦЕ ЦІКАВО!

Феномен quorum sensing (QS) регуляції був виявлений вперше близько 30 років тому при вивченні біолюмінесценції у морської бактерії Vibrio fischeri, що світиться. Довгий час вважалося, що QS регуляція використовується тільки цією бактерією і тільки для регуляції вельми незвичайного в мікробному світі процесу – біолюмінесценції. Однак в останні 10 років з’ясувалося, що QS регуляція широко поширена у бактерій різних грамнегативних і грампозитивних таксономічних групах і що QS системи беруть участь в контролі великої кількості клітинних процесів. В даний час QS регуляція виявлена ​​у більш ніж 50 видів бактерій, в тому числі і   P.Acne.

Шеховцова Х.І

Опубліковано
В категорії Arkana

Залишити коментар