ПРОЦЕДУРА МІСЯЦЯ: БЕРЕЗЕНЬ

02-03-2017 15:46

ТЕРАПІЯ З РЕТИНОЛОМ І ФЕРУЛООЮ КИСЛОТОЮ – ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ ОМОЛОДЖУВАННЯ ШКІРИ

Для зрілої шкіри характерна наявність двох типів зморшок: в спокої і в русі. Зволожуючі процедури ефективні тільки проти зморшок в спокої. Кращий метод усунення зморшок – це потовщення шкіри через відновлення втрачених колагенових і еластинових волокон. Космецевтичні ретиноїди здатні активувати нуклеарні рецептори ретиноєвої кислоти в клітці, а також завдяки цьому регулюють процеси проліферації, диференціації та міжклітинної комунікації. Ретинол захищає колаген від деградації за рахунок пригнічення  ММР-3 (колагенази, желатинази, стромелізина). Дана програма процедур гарантує поліпшення еластичності і тургору шкіри, розгладження дрібних зморшок, зменшення пігментації різної етіології.

Крок 1. Виконуємо демакіяж очей і очищаємо обличчя біоактивним молочком для обличчя Bioactive Face Milk.

Крок 2. Bio Exfoliator AHA + HA 25% наносимо пензликом на обличчя. Ми залишаємо ексфоліатор на 3 хвилини. Спостерігаємо за реакцією шкіри, суб’єктивними відчуттями клієнта. Потім змиваємо великою кількістю прохолодної води.

Крок 3. Тонізуємо шкіру Bioactive Face Toner

Крок 4. Наносимо під альгінатну маску Reti Fusion Serum. Дана сироватка містить максимально рекомендовану концентрацію ретинолу 0,3% в двох формах: ретинол і ретинол пальмітат. На клітинному рівні сприяє стимулюванню синтезу колагену, еластину і гіалуронової кислоти.

Крок 5.  Через 15 хвилин знімаємо альгінатну маску і наносимо кремову маску з ретинолом, феруловою кислотою і інкапсульованим вітаміном C. Ферулова кислота, що належить до найефективніших антиоксидантів, разом з вітамінами Е і С запобігає виникненню, а також редукує наслідки процесу фотостаріння. Ми залишаємо на 10 хвилин.

Крок 6. Надлишки маски прибираємо за допомогою сухих серветок і на шкіру навколо очей наносимо крем Reti Fusion Eye Cream

Крок 7. Наносимо на обличчя крем Reti Fusion Cream SPF 15

Тривалість процедури: 50 хвилин.

Курс: 6-10 процедур з частотою 1 раз в 5 днів.

Х.І.Шеховцова

Опубліковано
В категорії Arkana

Залишити коментар