Процедура вересня Unitone TXA + C Therapy MD

01-08-2017 10:28

Дана процедура застосовується для усунення гіперпігментації різної етіології. Транексамова кислота діє відразу в декількох напрямках: блокує утворення меланіну в клітинах безпосередньо, не дозволяє йому накопичуватися локально і розсіює той меланін, який вже присутній в шкірі. Крім цього вона зв’язує речовину, яка відповідає за розвиток запалення, що приводить до утворення меланіну. Запалення стихає, меланоцити припиняють синтезувати меланін – шкіра поступово світлішає. Саме тому транексамова кислота особливо рекомендується для лікування пігментації, яка виникла після лазерної шліфовки або загострення акне. Величезною перевагою даної кислоти, є те, що вона абсолютно не токсична.

Показання:

  • постзапальна пігментація
  • для лікування «маски вагітності»
  • веснянки
  • терапія мелазми, хлоазми
  • тьмяна, сіра шкіра курця
  • після дермоестетичних процедур: мікродермабразії, хімічних пілінгів, лазерної терапії

Хід процедури:

Крок 1. Круговими рухами наносимо на шкіру очищающий Lactobionic Micellar Gel pH 4,5 готуючи шкіру до подальшого «закислення». 

Крок 2. Протираємо обличчя тоніком Lactobionic Toner pH 3,0 за допомогою ватних дисків.

Крок 3. Наносимо сироватку з транексамовою кислотою і стабільним вітаміном С Unitone TXA + Vit C Serum. Впроваджуємо за допомогою електропорації 10-15 хвилин. Сироватка пригнічує тирозиназу – фермент бере участь у виробленні меланіну, завдяки вітаміну С сприяє синтезу проколагену і вбудовується у вже існуючі волокна.

Крок 4. Наносимо професійну маску з транексамовою кислотою і стабільним вітаміном С Unitone TXA + Vit C Mask. Час експозиції – 15 хв. Залишки маски змиваємо водою.

Крок 5. Протираємо обличчя тоніком Bioactive Face Toner за допомогою ватних дисків. Тонік збагачений амінокислотами і гіалуроновою кислотою, відновлює рН шкіри.

Крок 6. На шкіру навколо очей наносимо крем Eye Illuminator, який містить лактобіонову кислоту, кофеїн, стабільний вітамін С, транексамова кислота. Крем активує виведення рідини, підсилює синтез холестерину, при цьому зміцнює захисні механізми шкіри і має судинозвужувальну дію.

Крок 7. На обличчя і шию наносимо крем Unitone TXA + Vit C Cream. Крем відновлює цілісність рогового шару, збільшує синтез білків і попереджає запальні реакції, які викликають реактивну гіперпігментацію.

Крок 8. Захищаємо шкіру за допомогою сонцезахисного крему Sun Protector 50+

Тривалість процедури: 50 хвилин.

Курс: 3-6 процедур 1 раз в тиждень

Опубліковано
В категорії Arkana

Залишити коментар