Догляд після інвазивних процедур відлущування

20-12-2017 11:31

Основною метою дермоестетичного пілінгу є видалення відмерлих клітин епідермісу. Процедури відлущування включають в себе кілька етапів, в числі яких і домашній догляд за шкірою. Завдяки йому ефект більш швидкий, тривалий і більш задовільний. 

Умови домашнього догляду. 

Після інвазивних процедур відлущування, шкіра дуже чутлива і потребує комфортного догляду. При виборі доглядових засобів зверніть увагу на склад косметики. Вона повинна бути багата речовинами із заспокійливим властивостями, знімати роздратування і запалення.

Вибирайте косметику на основі рослинних компонентів.  Чому?  Екстракти рослин володіють як сильними, так і делікатними ефектами. Наша шкіра дуже добре реагує на такі екстракти, тому така косметика, буде кращим рішенням.

Професійна косметика ТМ Arkana для домашнього догляду.

Спеціально для таких цілей, компанія Arkana створила  Post Treat Therapy – косметику, дермоестетичні процедури, трав’яні композиції які усувають роздратування і підвищують опірність шкіри. 

Змініть свої звички після процедури, щоб досягти чудових результатів!

Відразу після процедури ексфоліації, ні в якому разі не відривайте відлущуючий епідерміс і не використовуйте олійні препарати з ексфоліруючими властивостями.  Вибирайте ніжну пудру для демакіяжу і відновлюючий розчин, що доповнює процедуру очищення. Шкіру можна також обробити післяпроцедурним гелем, а  спеціалізована лікувальна мазь буде одинаково цінна для повсякденного догляду за губами.

Не наносьте щільний макіяж, дайте шкірі відпочити і «подихати». Пам’ятайте, що після процедури відлущування засмага не приносить користі. Захищайте шкіру від ультрафіолетового випромінювання, що фільтрується кремом SPF 50+ .  Чутлива і роздратована шкіра беззахисна.

Не ходіть в басейн або сауну два тижні. Потовиділення і хлор сприяють втраті епідермальної вологи.

Успіх процедур відлущування багато в чому залежить від постпроцедурного догляду, але Ваша шкіра буде вдячна за всі зусилля!

Опубліковано
В категорії Arkana

Залишити коментар