ЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

18-01-2017 18:51

Ефективна система догляду за шкірою   в домашніх умовах повинна включати в себе п’ять основних етапів: очищення шкіри, видалення відмерлих клітин, зволоження, омолодження і захист. Ці п’ять етапів – основа догляду. На кожному етапі можна використовувати як одне-два, так і кілька засобів. Все залежить від стану шкіри клієнта.

ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД, 1 ЕТАП: ОЧИЩЕННЯ.

Пропонуйте клієнтам очищати шкіру за допомогою професійного м’якого гелю для вмивання або молочка. Дані засоби залишають недоторканим шар природних ліпідів і, отже, не викликають сухості, почервоніння і роздратування. Якщо шкіра жирна, можна віддати перевагу засобу   з саліциловою кислотою, яка проникає глибоко в пори і ретельно очищає їх від забруднень. Не варто забувати використовувати тонік – він допомагає закрити відкриті пори, надаючи шкірі більш гладкий вид. І ще, не рекомендується вмиватися холодною водою. Вода для вмивання повинна бути кімнатної температури – так вона найбільш нешкідлива для шкіри.

ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД, 2 ЕТАП: відлущування

Поясніть суть процесу відлущування, який полягає у видаленні віджилих клітин шкіри разом з частинками бруду, надлишком шкірного сала і пігменту. Коли на поверхні шкіри накопичуються   відмерлі клітини, вона втрачає блиск, грубіє, виглядає сухою і шорсткою. Відмерлі клітини закупорюють пори, внаслідок чого вони розширюються і запалюються. Тому рекомендуйте користуватися скрабом, він додасть шкірі гладкість і здорове сяйво. Звузить пори і запобіжить запальним процесам.

ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД, 3 ЕТАП: УВЛАЖНЕНИЕ, ХАРЧУВАННЯ

Щодня шкіра піддається впливу хлорованої води, детергентів, розчинників, механічним травм і хімічним речовинам, пов’язаним з професійною діяльністю людини. Якщо такі пошкодження повторюються, і шкіра не встигає відновлюватися, то виникає загроза зневоднення через посилення ТЕПВ. Для того, щоб цього не сталося, ми рекомендуємо використовувати хумектанти для нормалізації водного балансу і косметичні засоби, що мають у своєму складі ті речовини, з яких складається біліпідний шар, – кераміди, холестерин і сфінголіпіди.

Компоненти, що поліпшують водоутримуючі структури шкіри:

– гіалуронова кислота – один з прекрасно працюючих і найбільш популярних зволожувачів. Ця речовина схожа на губку і здатна утримувати обсяг води, в тисячу разів перевищуючу її власну вагу;

– колаген – ще один поширений зволожувач, який має дуже велику молекулу і не проникає в дерму, але він здатний утримувати обсяг води, що перевищує його вагу в двадцять разів;

– АНА-кислоти – систематичне використання препаратів на основі АНА-кислот підвищує зволоженість шкіри, розгладжує рубці, освітлює плями;

– полісахариди – «магніти вологи», моментально зволожують шкіру на тривалий час;

– різні водорості і їх екстракти
– компоненти міститься в шкірі NMV (натурального зволожуючого фактора) –   молочна кислота, пірролідонкарбоновая кислота, сечовина, амінокислоти (аланін, серин, гліцин, пролін), низькомолекулярні пептиди і т.д.
– гліцерин, алое і т.д.

ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД, 4 ЕТАП: ОМОЛОДЖЕННЯ

Для зрілої шкіри характерна наявність двох типів зморшок: в спокої і в русі. Зволожуючі креми ефективні тільки проти зморшок в спокої. Кращий метод усунення зморшок – це потовщення шкіри через відновлення втрачених колагенових і еластинових волокон. [Nbsp] Космецевтичної ретиноїди, в т.ч. ретинол, ретиніт пропіонат і ретиніт пальмітат, можуть сприяти деякому відновленню колагену. Також нейромедіаторні пептиди зменшують рух м’язів і утворення зморшок.

ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД, 5 ЕТАП: ЗАХИСТ

Невеликі дози УФ-випромінювання необхідні для життя людини. Доведено їх виняткова роль в синтезі вітаміну D і метаболізмі кальцію, а також в ряді шкірних захворювань, загострюючих в зимові місяці.

Надмірне УФ-опромінення надає на шкіру шкідливу дію, яку можна розділити на гострий та хронічний. До гострих побічних ефектів належать загар, потовщення шкіри і сонячний опік. До хронічних – передчасне старіння шкіри і злоякісне переродження клітин.

Існує три основних способи захисту:

– по можливості уникати прямих сонячних променів;

– надягати одяг, що захищає шкіру від сонця;

– використовувати сонцезахисні засоби, що містять УФ-фільтри (хімічні УФ-фільтри, фізичні екрани – пігменти, а також антиоксиданти).

ВИСНОВОК

Кожен етап догляду за шкірою дуже важливий. На жаль, час не підвладний людині. Тому молодість ми починаємо цінувати тільки коли про неї залишаються лише спогади. Для того щоб зберегти молодість шкіри і душі важливо кожен день усвідомлено за собою доглядати.

Х. І. Шеховцова

Опубліковано
В категорії Arkana

Залишити коментар