PRP — № 1 В КАБІНЕТІ ДЕРМАТОЛОГІЇ І КОСМЕТОЛОГІЇ

19-04-2017 15:48

Процедури з використанням плазми, збагаченої тромбоцитами (PRP), є безпечною і природною альтернативою інших видів лікувань, що стимулюють оновлення шкіри, тому користуються величезною популярністю в дерматологічній практиці. Даний метод не несе ніякого ризику для організму і імунітету.

Дана дерматологічна процедура є найбільш безпечною і природною для нашого організму. Причина популярності лікування з використанням PRP – це гарантія ефективності та багатофункціональності при косметологічно-дерматологічній роботі. Мезотерапія на основі збагаченої тромбоцитами плазми використовується для регенерації і омолодження шкіри, в терапії проти випадіння волосся, для лікування ран, в профілактиці і лікуванні розтяжок і рубців.

ЕФЕКТИВНІСТЬ PRP

Найбільш важливим елементом є активація за допомогою PRP різних типів клітин шкіри (кератиноцити, фібробласти і судинні ендотеліальні клітини), факторів росту – GFs. Фактори зростання беруть участь в процесах відновлення клітин епідермісу і дерми, активізують синтез колагену, еластину, гіалуронову кислоту, а також підтримують репаративні процеси  в anty-age терапії.

Чим більше факторів росту, тим краще ефект регенерації і репарації. Фактори зростання, виділені з тромбоцитів, стимулюють утворення нових капілярів, проліферацію фібробластів і здатні активувати власні  стовбурові клітини шкіри. Наслідком їх діяльність стимулюється   виробництво нового колагену і еластину, які є важливими і необхідними  для всіх типів шкіри. Фактори зростання, що містяться в тромбоцитах, також стимулюють волосяні фолікули, які використовуються в терапії лікування випадіння волосся.

Клітини, які мають вирішальне значення в процесах відновлення шкіри, також є і в тромбоцитах крові. PRP містить більш ніж 60 різних біологічно активних речовин, які беруть участь в процесах відновлення тканин і регенерації. Концентрація тромбоцитів PRP в кілька разів вище, ніж в крові. Чим вище концентрація тромбоцитів в PRP, тим вище концентрація факторів зростання і тим краще ефект стимуляції і відновлення.

Концентрація тромбоцитів PRP залежить від методів їх отримання. Залежно від цього кількість тромбоцитів PRP може перевищувати від 2 до 8 і більше разів більше, ніж в крові, що сприяє досягненню кращого терапевтичного ефекту. Ефект поступово пролонгується разом з відновленням клітин шкіри. Шкіра після 1-2 тижнів більш пружна і сяюча, така ж динаміка спостерігається при лікуванні випадіння волосся.

Протипоказаннями використання плазми, збагаченої тромбоцитами,  є аутоімунні захворювання, порушення згортання крові, при прийомі препаратів, що впливають на згортання крові (коагулятори), гострі запальні захворювання, в тому числі, гнійні висипання шкіри, герпес, вагітність і період лактації.

ЕЛІКСИР МОЛОДОСТІ

Останнім часом в області застосування факторів росту (GFS) з’явилася новинка. Зараз стало реальністю виділити з крові окремо концентровані фактори росту, стовбурові клітини (CD34) і збагачену тромбоцитами плазму. Комбіновані  ін’єкції з факторами зростання CD34 з природних джерел сприяють їх поступовому вивільненню в шкірі і дають більш міцний ефект лікування в порівнянні з лікуванням з використанням класичних PRP. Концентровані чинники зростання і стовбурові клітини крові є істинними  еліксирами  молодості протягом багатьох століть.

Лелонкєвич Моніка

Шеховцова Христина

Опубліковано
В категорії Arkana

Залишити коментар