ДІОДНИЙ ЛІПОЛАЗЕР

26-04-2017 19:20

Діодний ліполазер (лазерна ліпосакція) – популярний метод безопераційної ліпосакції. В основу методики покладено принцип застосування низькоінтенсивного лазерного впливу для зменшення обсягу підшкірних жирових відкладень. Для процедури застосовуються низькоінтенсивний діодний лазер, що використовує випромінювання червоного спектру c довжиною хвиль 650 нм. В результаті біохімічної реакції відбувається процес розпаду тригліцеридів до гліцерину і вільних жирних кислот, після чого виводиться з організму лімфатичною системою.

У 2002 р було вивчено вплив низькоінтенсивного лазерного червоного світла на абдомінальний жир у людей (Neira R. et al. 2002).
Було показано, що після лазерного опромінення відбувалося розмивання контурів жирової тканини і спостерігалися зміни в сполучнотканинних перегородках між часточками жирової тканини. Методами скануючої і просвічуючої електронної мікроскопії було показано руйнування мембран адипоцитів в міру збільшення часу впливу лазерного світла. Нативная жирова тканина складається з округлих адипоцитів, розташованих близько один до одного, подібно до виноградин на гронах винограду. Вже після 4 хв впливу лазерного світла 80% жиру виходить з адипоцитів в міжклітинний простір, а після 6 хв опромінення весь жир виходить з адипоцитів (рис Neira R. et al. 2002).
Методами електронної мікроскопії було виявлено появу в клітинах тимчасових пір, індукованих лазерним опромінюванням, через які відбувалося витікання жиру з адипоцитів.

Крім того під дією лазерного червоного світла:

  • Підвищується активність фагоцитів;
  • Посилюється проліферація клітин;
  • Поліпшується циркуляція крові по судинному руслу внаслідок вазодилатації.

ПЕРЕВАГИ ЛІПОЛАЗЕРА

  • Підтяжка шкіри завдяки колагену, який синтезується під час процедури
  • Поліпшення циркуляції крові
  • Лазерний ліполіз не має специфічних протипоказань, за винятком загальних протипоказань
  • Може поєднуватися з ліпокавітацією

Х.І. Шеховцова

Опубліковано
В категорії Sittara

Залишити коментар