10-12ЛИСТОПАДА 2016 року ВИСТАВКА STYLE & BEAUTY В ОДЕСІ

01-11-2016 13:00

10-12 листопада 2016 року, презентація ТМ Chantarelle, Arkana, Norel і DermaOxy на XVIIІ Міжнародному Форумі по косметиці, нігтьовій естетиці та перукарському мистецтву «Style & Beauty», який пройде в концертно-виставковому комплексі Одеського морського торгового порту.

РОЗКЛАД СЕМІНАРІВ НА ВИСТАВЦІ:

1 день:

11.30 NOREL Презентація лінії на основі мигдальної кислоти від ТМ Norel. Активний ексфоліруючий догляд мигдалевого пілінгу в поєднанні з глюконолактоном і лактобіоновою кислотами 50%. Відомий результат, приємна собівартість!

12.30 DERMAOXY Киснева безін’єкційна мезотерапія Derma Oxy (Данія)

13.30 TM ARKANA   UNITONE TXA + VIT C THERAPY  . Інноваційна лінія   на основі транексамової кислоти і стабільної форми vit C – підвищення тургору і репаративного потенціалу, стимуляція синтезу колагену і глікозаміногліканів.

15.00 TM ARKANA. [Nbsp] Презентація поверхневих і поверхнево-серединних пілінгів.

16.30 CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics PDT PHOTO-DYNAMIQ®. Технологія лазерного випромінювання низької потужності, магнітного поля, хромофорів і активних компонентів.

2 день:

11.30 CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics RED STOP LINE. Презентація пілінгу для чутливої шкіри з вираженим   куперозом на основі глюконолактону, лактобіонової і азелаїнової кислот, які здійснюють блокаду рецепторів гістаміну.

12.30 ARKANA CARBO RE-CONSTRUKTOR LINE. [Nbsp] Новий напрямок в методиці! Безін’єкційної карбоксітерапії в поєднанні з ксіменовою кислотою.

13.30 NOREL Презентація інтенсивно зволожуючою лінії TM Norel Dr. Wilsz

Hyaluron Plus. Синергічну дію гіалуронової кислоти, полісахаридів і лактату натрію в інтенсивній гідратації сухої і жирної дегідратованої шкіри.

15.00 DERMAOXY Киснева безін’єкційна мезотерапія Derma Oxy (Данія)

16.30 NOREL Піровиноградна, молочна і азелаїнова кислоти в процедурі серединного пілінгу anti-age від ТМ Norel Dr. Wilsz Правила ведення клієнтів в постпілінговій реабілітації.

3 день:

11.30 ARKANA Bo2Look Therapy MD. Презентація лінії на основі міорелаксантів останнього покоління для корекції мімічних зморшок.

12.30 DERMAOXY Киснева безін’єкційна мезотерапія Derma Oxy (Данія)

13.30 CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics презентація серединних   і глибоких пілінгів. Практична частина: серединний пілінг 55% на основі гліколевої, піровиноградної і мигдальної кислот.

Залишити коментар